Prima sezóna pro letní šaty!

Stylové šatyJe to nejoblíbenější roční období mnohých z nás. Jakmile za okny vysvitnou první paprsky, začnou zpívat ptáci už od brzkého rána a celá příroda se zazelená, svádí nás to vyrazit ven a vrhnout se vstříc veškerým dobrodružstvím, které nám příznivé počasí nabízí. Tato doba je oblíbená zejména kvůli nespočetným možnostem oblékání, kdy můžeme dokonale vyjádřit své emoce a aktuální rozpoložení.

 

Do města, na pláž, na rande i na večer!

Zkuste hádat a s největší pravděpodobností se trefíte, co patří mezi nejoblíbenější kousky dámského šatníku v horkých letních dnech? Milujeme je proto, že dokonale podtrhnou naší krásu a eleganci a mají neuvěřitelnou schopnost učinit ženy ještě svůdnější, než doopravdy jsou. Často až žasneme, že si je můžeme vzít v podstatě ke všem příležitostem, jejich sofistikovanost je až dech beroucí. Už víte, o čem je řeč? Samozřejmě, že o šatech.

 

Letní šaty jsou královny našich srdcí

Letní dámské šatyKaždá máme nespočet možností, vybrat si ty správné pro nás. Některé ženy preferují kratší minišaty a dávají tak na obdiv své nádherné nohy, jiné raději působí tajemně a odkrývají pouze smyslné křivky holých zad a šíje. Skvělou letní alternativou jsou šaty zavinovací, či s rafinovaným zavazováním za krk.

V létě se sice nejvíce hodí nosit šaty krátké, ale velký boom už třetím rokem zažívají šaty delšího a užšího střihu, u kterých vedou zejména vzdušné materiály. Tato kombinace působí přímo bohémsky, hlavně pokud se doplní vhodnou kabelkou titěrné velikosti a moderními sandály, kterým říkáme gladiátorky. Na večer zvolte koktejlky nad kolena, obujte podpatky a staňte se královnou všech letních večírků! V těchto měsících je navíc perfektní příležitost zahalit se do veselých různobarevných pastelových odstínů, které přináší pozitivní energii do našich ženských srdcí! Nic nezkazíte ani florálními potisky, které jsou hitem snad každé letní sezóny. Užijte si léto se vším všudy!