Napodobte eleganci něžných bělásků a oblékněte bílé letní šaty!

Bílé šaty

 

Bílé šaty působí i pro svou zdánlivou jednoduchost velmi jedinečně. Staré rčení pojednávající o kráse v jednoduchosti je zajisté jedno z těch nejtrefnějších a móda je toho živým důkazem. Není přeci nad čisté a jednoduché linie, které tak dokonale obkreslují naše siluety. Patří bílá barva také mezi Vaše nejnošenější?

 

 

Bílá není jenom bílou

Krásné bílé šatyDivily byste se, ale bílá barva může mít i spoustu odstínů a každý z nich skrývá určité kouzlo. Slyšeli jste už o pastelových, nebo pudrových tónech? Bílé letní šaty jsou velmi svérázným kouskem oblečení, který je zejména v hodně teplých dnech k nezaplacení. Ať už zvolíme šaty dlouhé či krátké, zaručí nám šmrnc a přirozený sex appeal.

 

Obléci můžete nejrůznější modely počínaje jednoduchými na každodenní nošení a konče sexy honosnými róbami. Věřte nebo ne, i mezi záplavou barev a potisků se můžete stát středem pozornosti jen zahalená do bílé. Bílé šaty můžete ozvláštnit řasením, lesklým materiálem, krajkou nebo dnes tolik módními cvočky. Záleží jen na Vaší představivosti a odhodlání být jedinečná! Docílit toho můžete i vhodně zvolenými doplňky v podobě lodiček či balerín –  ideálně v kovových nebo přírodních odstínech. Jen světu ukažte, co ve Vás je.