Krátké letní šaty jako nestárnoucí klasika

Plážové minišaty

 

Hlavním klíčem k tomu jak být neodolatelně svůdná, je umění ovládat základní ženské zbraně. Léto je skvělým ročním obdobím hlavně pro to, že můžeme vystavit na obdiv všechny své křivky a užívat si obdivných pohledů všech mužů i žen okolo nás.

 

Cestovní horečkaMinišaty

Krátké letní šaty jsou ideálním společníkem hlavně na cesty, protože si jich můžeme přibalit hned několik a na váze našeho zavazadla se toho nikterak zásadně nepodepíše. Jsou ideálním kouskem pro každodenní nošení na dovolené, ať už jedeme k moři, nebo jen obdivovat krásy naší země.

 

Vybírat můžeme mezi nespočtem druhů a barev, velmi oblíbené jsou šaty opravdu krátké – nad kolena. Šaty se střihem do V a ty, které zavazujeme za krk, jsou nejlepší pro ženy, které chtějí působit ještě štíhleji, než doopravdy jsou a šaty bez ramínek či s řasením okolo pasu ocení ženy s bujnějším poprsím. Velkým hitem jsou nově také takzvané zavinovací šaty a určitě stojí za zkoušku. Nejlepším doplňkem jsou letní boty v podobě „gladiátorek“ a balerín. Pokud toužíme být vyšší, obujeme klasické podpatky, nebo sofistikované boty na klínku, které působí opravdu atraktivně a jdeme-li na pláž, přibereme do party obyčejné žabky. Je takových možností, které musíme vyzkoušet, tak směle do toho!