Dlouhé letní šaty z Vás udělají exkluzivní ženu

Klasické letní minišaty

 

Už Vás nebaví klasické letní minišaty, ale chcete zkusit něco extra, co se právě nosí? Pro ty z Vás, které rády experimentují a boří hranice fádních záležitostí, jsou tu dlouhé letní šaty.

Krátké šaty nosíme v horkých letních dnech stále, tak proč nezkusit něco nového? Některé ženy mají za to, že budou působit atraktivně jen ve vyzývavých kouscích, které odhalují téměř vše, co nám bůh nadělil. Pokud si ale povšimnete, zvláště v posledních módních sezónách je opak pravdou. Na scénu se totiž rychlostí světla derou šaty dlouhé, které ačkoliv zakrývají skoro vše, tak jsou úchvatné a střídmě rafinované.

 

 

Dlouhé šatyTady a teď!

Ty z nás, které si dlouhé šaty užívají pouze na slavnostních příležitostech v dlouhých zimních měsících, si konečně přijdou na své. Maxi šaty v sobě skrývají mnohá tajemství a stejně tak jako šaty krátké, lichotí naší postavě. Dokážou opticky prodloužit postavu, a pokud zvolíme přiléhavější materiál a správnou kombinaci barev – dosáhneme i štíhlejšího vzhledu, což je jejich ohromnou výhodou. Hodí se pro všechny typy postav i jakékoliv věkové kategorie.

Dlouhé šaty můžeme zvolit jednoduché minimalistické, nebo trochu experimentovat s odvážnějšími střihy, kde sáhneme po šatech s odhalenými zády, či skvostným rozparkem. Pokud chcete být o krok napřed, rozhodně si pro letošní léto alespoň jedny pořiďte!